Inschrijvingen reeks 5 januari 2026 - 29 maart 2026 (voor baby, dreumes, peuter en kleuterzwemmen) zijn afgerond. 

 

Inschrijvingen reeks 20 april 2026 - 28 juni 2026 (enkel voor peuter en kleuterzwemmen):

*bestaande leden kunnen opnieuw inschrijven tussen 23-26 maart 2026

*nieuwe leden kunnen inschrijven vanaf 30 maart 2026 - 10u

 

Inschrijvingen reeks september - december 2026: Meer info vanaf 1 maart 2026

 

Het inschrijvingsformulier verschijnt op de dag van inschrijven op de website.
Er wordt na inschrijven eerst een controle gedaan of je ingeschreven bent in de juiste groep. Na het ontvangen van een inschrijvingsbevestiging (max 5dagen na het invullen van het formulier) wordt een factuur gestuurd. Na betaling van de factuur is jullie inschrijving volledig in orde. 

GZVN biedt watergewenningslessen aan om onze allerkleinsten het plezier van het water te leren kennen.

Een lessenreeks bestaat uit 10 lessen. Per seizoen zijn er 2 a 3 lessenreeksen. 

We bieden 4 formules aan:

1. Babyzwemmen

Is je kindje tussen de 6 en 18 maanden en heb je als ouder zelf zin om mee te helpen aan die eerste waterkennismaking? Schrijf je dan in voor onze lessen babyzwemmen.
Samen met onze monitoren helpen we onze kindjes ontspannen in het water, stimuleren we beweging in het water en focussen we voornamelijk op plezier.

Praktisch

Wat: 10 lessen baby + ouder (1 persoon) zwemmen

Wanneer: om de twee weken zaterdag van 8u30-9u00

10/1, 24/1, 7/2, 7/3, 21/3, 4/4, 2/5, 16/5, 30/5, 13/6

Waar: SportinGenk Park, te Genk

Kostprijs: €55 / 10 lessen 

Belangrijk:

  • Zwemluier is verplicht.
  • Ouders gaan mee met het kind in het water
  • Diepte van het zwembad is 1.20m

2. dreumes zwemmen

Is je kindje tussen de 1,5 en 2,5jaar en heb je als ouder zelf zin om mee te helpen aan die eerste waterkennismaking? Schrijf je dan in voor onze lessen dreumeszwemmen.
Samen met onze monitoren helpen we onze kindjes ontspannen in het water, stimuleren we beweging in het water en focussen we voornamelijk op plezier.

Praktisch

Wat: 10 lessen dreumes + ouder (1 persoon) zwemmen

Wanneer: om de twee weken zaterdag van 8u30-9u00

17/1, 14/2, 28/2, 14/3, 28/3, 25/4, 9/5, 23/5, 6/6, 20/6

Waar: SportinGenk Park, te Genk

Kostprijs: €55 / 10 lessen 

Belangrijk:

  • Zwemluier is verplicht.
  • Ouders gaan mee met het kind in het water
  • Diepte van het zwembad is 40cm


3. Peuterzwemmen

Is je kindje tussen 2.5 tem 4 jaar en heb je als ouder zelf zin om mee te helpen om je kindje vertrouwd te maken in het water? Schrijf je dan in voor onze lessen peuterzwemmen.
Samen met onze monitoren laten we de kindjes vertrouwd geraken met het water. Speels en zonder angst leren bewegen in het water staan centraal.

Praktisch

Wat: 10 lessen peuter + ouder (1 persoon) zwemmen

Wanneer: zaterdag van 9u00-9u30 OF 9u30-10u00 (voor de 2.5-3.5jarigen) EN 10u00-10u30 (voor de 3.5-4jarigen)

Waar: SportinGenk Park, te Genk

Kostprijs: €55 / 10 lessen 

Belangrijk:

  • Zwemluier is verplicht indien je peuter niet zindelijk is.
  • Ouders gaan mee met het kind in het water
  • Diepte van het zwembad is 60cm


4. Kleuterzwemmen

Is je kindje tussen 4 en 5jaar en klaar om alleen met de monitoren het water verder te ontdekken?
Schrijf je dan in voor onze lessen kleuterzwemmen.
Tijdens deze watergewenningslessen leert je kindje vaardigheden aan om zich op een veilige en leuke manier in, op en rond het water voort te bewegen. De einddoelstelling is het Fred brevet Zeepaardje en/of Pinguin.

Praktisch

Wat: 10 lessen kleuterzwemmen

Wanneer: zaterdag van 10u30-11u15 OF 11u15-12u00

Waar: SportinGenk, te Genk

Kostprijs: €65 / 10 lessen

Belangrijk:

  • Zwemluier is verplicht indien je kleuter niet zindelijk is.
  • Ouders gaan niet mee in het water. Jullie kunnen de les volgen van op de tribune of in het cafetaria
  • Diepte van het zwembad is 60à80cm

 

Indien U bijkomende vragen heeft, aarzel dan niet om ons contactformulier te gebruiken.