Criterium 9 en 10 jarigen 11/11/2019

 

memorial     

 

 


INFORMATIE & DOWNLOADS

<< LIVE RESULTS >> 

alle info eveneens beschikbaar in de splashme app of via Swimrankings
app store new     google play 

 Programma: 

pdfbutton

 

 Uitslag:         pdfbutton 

 Uitslag Lenex bestand         lxf icon

 

PRAKTISCHE INFO

1. UURREGELING:
- inzwemmen mogelijk van 12u25 tot 12u55 (deuren open vanaf 12u10)
- Juryvergadering om 12u30 (in Atrium, zaal links achter in de inkomhalks in de inkomhal)
- start wedstrijd : 13u.
- einde wedstrijd: ca 14u40

2. ZWEMMERS
*) Kleedkamers bereikbaar via de toegangsdeur rechts om de hoek in de inkomhal. Alle zwemmers kunnen zich omkleden in de groepskleedkamers 8 tem 15 in de kelder (te bereiken via de trap tussen 'individuele dames'- en 'heren kleedkamers'). Dames linkerkant, heren rechterkant.
Er worden geen bedjes/matten toegelaten in de gangen tussen de kleedkamers, noch in het zwembad en ook niet op de tribune.
Laat jullie tassen en kleren in de kleedkamers achter. Waardevolle zaken laat je uiteraard best niet onbeheerd achter.
*) Gelieve te douchen voor het inzwemmen.
*) Plaats van de verschillende teams zal aangegeven worden in de zwemhal.
*) gelieve slippers te dragen in het zwembadgedeelte. Er wordt tevens niemand blootvoets toegelaten in de inkomhal (ook niet om van zwembad naar tribune te gaan) !!!
*) De trap van de tribune naar het zwembad mag door niemand gebruikt worden (niet door zwemmers/trainers/..., niet door publiek)

3. OFFICIALS
* Onthaal (boekjes) aan de kassa beneden voor de trap. Indien na 12.15h, graag rechtstreeks meenemen naar juryvergadering.
* Omkleden kan in de individuele kleedkamers : Deze bereik je via de schuifdeur rechts vooraan in de inkomhal. Neem aub een tas mee waarin je je kleren kan bewaren, ik vermoed dat er geen lockers beschikbaar zullen zijn.
* Juryvergaderingen vindt plaats om 12u30 in het Atrium, zaal links achter in de inkomhal

4. TRAINERS EN AFGEVAARDIGDEN
* Enveloppes liggen aan de kassa aan de ingang van de tribune. Enveloppe enkel af te halen door de afgevaardigde.
* De lijst van de afgevaardigden wordt afgetekend bij het onthaal.
* Omkleden in het kleedkamergedeelte van de zwemmers.
* Het is enkel voor trainers/afgevaardigden (dus niet de zwemmers) toegelaten om KLEINE tassen/rugzakken mee te nemen in de zwemhal.

5. TOESCHOUWERS
* kassa inkom voor de trappen naar de tribune: kassa (2 Eur)
* verkoop van dranken op de tribune, cafetaria is niet open. Consumptiebonnetjes zijn boven te koop
* De trap van de tribune naar het zwembad mag door niemand gebruikt worden (niet door zwemmers/trainers/..., niet door publiek)

Betalen kan met Payconiq (handelaar: gzvn)
payconiqv2

Paasmeeting 2016

 

paasmeeting2016 

GZVN bedankt iedereen die vandaag aanwezig
was! Atleet, supporter en niet te vergeten de
talrijke helpers !!

Bedankt om er weer een topeditie van te maken

Wij kijken er nu al naar uit om zoveel mogelijk
zwemmers en supporterste mogen begroeten
op de volgende edite 17/04/2017!

sportieve groeten,
GZVN


INFORMATIE & DOWNLOADS

 Programma VM:  pdfbutton
 
      Programma NM:    pdfbutton
 
 Resultaten VM (life): Link Button 150x150
 
      Resulataten NM (life):  Link Button 150x150
 
 Resultaten VM (pdf): pdfbutton       Resultaten NM (pdf): pdfbutton
       
 Resultaat ganse dag: pdfbutton    
       
 Foto's voormiddag: Multiple exposure icon2   met dank aan Jos Aerden
https://aejosport.smugmug.com
 
 Foto's namiddag Multiple exposure icon2   met dank aan Jos Aerden
https://aejosport.smugmug.com
 

 

 

Wedstrijdreglement:  pdficon small 

Verloren voorwerpen

Nu het seizoen weer begint... duiken de verloren voorwerpen weer op.

Het eerste is al gemeld, verloren voorwerpen melden kan via info -> verloren voorwerpen
Een overzicht van de verloren voorwerpen kan je daar ook terugvinden

Indeling groepen 2018-2019 (versie 13/04/18)

groepsindelingen voor het zwemseizoen 2017-2018, versie 13/04/18
De coördinatiecel onder leiding van Erwin Van Spauwen en in samenspraak met cSwimm, hebben hun best gedaan om alle atleten in eer en geweten in te delen volgens hun capaciteiten.

Dit is geen definitieve regeling en zal dan ook regelmatig van de nodige updates voorzien worden.

Coördinatie Lize
INDELING GROEPEN GOUDVISSEN SCHILDPADDEN VISSEN DOLFIJNEN HAAIEN
Trainer zaterdag    Tom/Lowie  Tom Eline Feye
Trainer zondag Yana  Brent Eline Eline Robin C.
 
Cevahir Yesildag
Defne Civelek
Emirhan Sonmez
Ismail Efe Albayrak
Kawtar Fawzi
Rauf Soylu
Rayan Emsallak
Selime Dedeoglu
Yassine El Hattar

Adam Zaazaa
Andrea Allegrezza
Begum Polat
Daan Reynders
Elia Boutsen
Ilias Tordeur
Khadija Said Mohamed
Leticia Adamus
Nisa Kumas
Tuana Gulen
Ylana Pbiri

Daan Mertens
EllaLouise Claessens
Faysel Daoudi
Janne Meulenbrouck
Jinse Berghs
Jules Put
Lemoni Kouklous
Letizia Picarelli
Marie Coenen
Ophelie Vermote
Robbe Meermans

Batuhan Ayar
Elisabeth Van Loon
Giuseppe Signorello
Jasper Vandebroek
Jonas Baeten
Jonas Vesters
Kurt Zulal
Lamis Hamdou
Lilya Daoudi
Mathijs Geraerts
Meysa Hamdou 

Arda Kumas 
Benjamin Verelst
Celeste Oliva
Finn Vervloet
Hayley Coppin
Leandro Pepe Casimiro
Melisa Zehir
Mimi Clercx
Sofia Souvleris
Tanem Cona
Yassine El Boutrahi

  

Coördinatie Lize
INDELING GROEPEN STS 4 STS 3 STS 2
Trainer zaterdag Liandra Liandra Alicia
Trainer zondag Brent Alicia Alicia
 

Alya Aktay
Ebba Farnqvist
IliasHaimid 
Josefine Edström
Luca Lieben
Luca Nardozza
Mikail Dedeoglu
Nore Reynders
Salima Mansouri
Yousra Chahir
Zeynep Isci

Bram Peeters
Imano Coppola
Jeff Put
Noor Meddahi
Nore Janssen
Rana Kodalci
Rayan Bourhis
Resul Olmezer
Sam Vandevenne
Wout Peeters
Wouter Eersels
Yara Schwillens

Alexander Duerinckx
Anne Lieze Gerits
Arne Bynens
Jelle Knops
Jonas Vandebroek
Kayra Karademir
Mattia Pibiri
Renee Brants
Resul Karali
Sem Vos
Wouter Vesters
Yigit Sepetci

 

Coördinatie Johnny
INDELING GROEPEN PACO 3 PACO 2 PACO 1
Trainer  Dimitry  Johnny Johnny
 

Amber Habraken
Anouar Chahir
Anwar Haddani
Daan Van Droogenbroeck
Ewoud Duchateau
Jorre Veheyen
Kato Vanierschot
Lien Sclep
Marie Van Rompaey
Mirthe Kuda
Raniyah Driesen
Tore Delbroek

Arnaud Duerinckx
Aurelia Mortzos
Eli Loyen
Elisa Mwiri
José Sánchez Murgo
Lore Odeur
Lotte Duerinckx
Martijn Schoubs
Mente Verrijssen 
Nardo Zanders 
Rosie Van Damme
Ryane Redouane
Talha Sonmez

Alexander Korolyk
Dina Oualache
Eloïse Pouls
Emmet Keenan
Ilias Mpitzilis
Lore Janssen
Louis Vandevenne
Lucas Van Loon
Nore Dries
Renée Marres
Roos Brys
Senna Mansouri
Stijn Laussat
Syria Di Virgilio
Tuana Kodalci
Victor Edström
Zoë Vervloet

 

Coördinatie Erwin
INDELING GROEPEN Ducks 2 Ducks 1
Trainers  Mirthe  Vincent
 

Arnaud Cuypers
Aurora Zangari
Febe Göthel
Iliana Mortzos
Kieran Dubois
Lars Inthof
Lieke Lieben
Lucie Tordeur
Manon Hamal
Marian Eersels
Noor Evens
Rube Jorissen
Sarah Vanhees
Simon Kenens

Alexander Broux
Azra Deveci
Gustaf Farnqvist
Il Ruysen
Liese Jacobs
Mette Daenen
Meyra Deveci
Mila Kozulya
Phaedra Eleutheriadis
Roderik Pouls
Seppe Odeur
Sofia Mpitzilis
Viktor Vermeir

 

Coördinatie Yves / Jessie
INDELING GROEPEN B/M 3 B/M 2 B/M 1
Trainers Robin H. Lieze Yves / Jessie
 

Amani Romanacci
Azize Alaca
Azra Kalin
Baran Ayar
Felicia Farnqvist
Irini Vervoort
Jieri Dubois
Kaat Paulissen
Kilian Kaczorowski
Leandro Sfamurri
Loe Van Damme
Lytan Verrijssen
Michelle Brants
Nour El Hamri
Ruben Houbregs
Thomas Houbregs

Andreas Oxinoudis
Emily Vangeel
Eslem Mansouri
Farida Saïd Mohamed
Febe Nulmans
Femke Göthel
Hanne Jorissen
Inara Zanders
Kaat Paulissen
Kato Cornelis
Laura Vanhees
Liliana Mirisola
Lina Redouane
Sander Fumarola
Sara Kessen

Elise Broux
Femke Mellebeek
Fien Peusens
Flore Derkoningen
German Prokopov
Hannelore Schoubs
Jorinde Huys
Kadir Bircan
Moira Marasco
Natan Medland
Naya Kozulya
Wannes Vermeir

 

Coördinatie  Erwin
INDELING GROEPEN K/J B K/J A
Trainers Dimy Cswimm
 

Anisha Vangeloven
Brent Reynders
Dieter Put
Eva Driesen
Jan Cleeren
Jesse Weckx
Joppe Evens
Lars Claessens
Louise Medland
Melanie Gavriilakis
Siria Conte
Yana Simons

Elidio Colonna
Erkan Gyuler
Jordi Diaz
Jorgo Morelli
Lucas Antoniw
Pieter Awouters
Robin Cuijpers
Siel Verstrepen
Sirine Ajmerrou
Stijn Thuwis

 

PACO 15+ PACO 12+ Masters
Lowie  Feye  Lowie/Michelle

Alessio Azzaretti
Amanda Nilsson
Annika Vandervelden
Chouaib El Hamri
Feye Antoniw
Isaura Conte
Jens Houbregs
Joke Prinsmel
Lina Azzouz
Luna Prenen
Olivier Habex
Yasmine Hasdo

Arnout Laussat
Baran Ates
Brooklyn Coninkx
Dikra Naji
Hiba Azzouz
Jonathan Pouls
Julie Duerinckx
Kamiel Willems
Kemal Demirci
Maite Kuda
Naura Hasdo
Noah Mommens
Nouhaila Raguig
Pieter Eersels
Rania Raguig
Sidar Ates
Taha Haimid
Timo Vandevenne
Yousra Taha

Danny Simons
Dirk Medland
Griet Vanwing
Jan Goossens
Layla Pieters
Marie-Jeanne Vandormael
Marleen Vermeulen
Niki Kellens
Patricia Morelli
Ruben Bednarczyk
Sam Ratajczak
Sofie Valkeneers
Wendy Janssen

 

G-Swim
Fatima
Angelo Sacheli
Brenda Paulissen
Dries reynbeek
Eva Govaerts
Geert Gregoor
Ine Schepers
Jasper quintens
Jord Thenoerts
Kilyani Bernaerts
Kristen Celis
Maarten Hendrikx
Marie Cielen
Mireille Hauben
Nico Cianci
Paula Meanen
Roman Truyers
Sam Menten

Oproep officials

oproep officials

Het Provinciaal Bestuur lijkt de bedoeling te hebben om per club nog slechts het aantal zwemmers toe te laten dat past bij het aantal afgevaardigde officials.
vereist aantal officials bij wedstrijden:

  • 1-9 zwemmers: 1 official
  • 10-19 zwemmers: 2 officials

Geen official en bv. 12 zwemmers: allen terug naar huis !

Vandaar een warme maar dringende en noodzakelijke oproep om jullie alsnog als official te engageren. De opleiding is kort en vergt eigenlijk geen voorkennis!

Planning

Een volgende opleiding in de regio is nog niet gepland.

Opleiding volgen in een ander regio is mogelijk, meer info over de planning: Cursusplaatsen zwemfed

Documenten

  • aanvraagformulier: word icon
  • Praktische richtlijnen: PDFicon
  • Stageformulier tijdopnemer: PDFicon / Examenformulier tijdopnemer: PDFicon
  • Stageformulier aankomstrechter: PDFicon / Examenformulier aankomstrechter: PDFicon
  • Cursus TAK: PDFicon
    (Hierin zie je de reglementen ivm zwemstijl, keerpunten en tijdopname)
  • Presentatie opleiding: PDFicon

Video's

Alle info kan je terugvinden op de site van de Vlaamse Zwemfederatie: Officials