Paasmeeting 2016

 

paasmeeting2016 

GZVN bedankt iedereen die vandaag aanwezig
was! Atleet, supporter en niet te vergeten de
talrijke helpers !!

Bedankt om er weer een topeditie van te maken

Wij kijken er nu al naar uit om zoveel mogelijk
zwemmers en supporterste mogen begroeten
op de volgende edite 17/04/2017!

sportieve groeten,
GZVN


INFORMATIE & DOWNLOADS

 Programma VM:  pdfbutton
 
      Programma NM:    pdfbutton
 
 Resultaten VM (life): Link Button 150x150
 
      Resulataten NM (life):  Link Button 150x150
 
 Resultaten VM (pdf): pdfbutton       Resultaten NM (pdf): pdfbutton
       
 Resultaat ganse dag: pdfbutton    
       
 Foto's voormiddag: Multiple exposure icon2   met dank aan Jos Aerden
https://aejosport.smugmug.com
 
 Foto's namiddag Multiple exposure icon2   met dank aan Jos Aerden
https://aejosport.smugmug.com
 

 

 

Wedstrijdreglement:  pdficon small 

Indeling groepen 2018-2019 (versie 13/04/18)

groepsindelingen voor het zwemseizoen 2017-2018, versie 13/04/18
De coördinatiecel onder leiding van Erwin Van Spauwen en in samenspraak met cSwimm, hebben hun best gedaan om alle atleten in eer en geweten in te delen volgens hun capaciteiten.

Dit is geen definitieve regeling en zal dan ook regelmatig van de nodige updates voorzien worden.

Coördinatie Lize
INDELING GROEPEN GOUDVISSEN SCHILDPADDEN VISSEN DOLFIJNEN HAAIEN
Trainer zaterdag    Tom/Lowie  Tom Eline Feye
Trainer zondag Yana  Brent Eline Eline Robin C.
 
Cevahir Yesildag
Defne Civelek
Emirhan Sonmez
Ismail Efe Albayrak
Kawtar Fawzi
Rauf Soylu
Rayan Emsallak
Selime Dedeoglu
Yassine El Hattar

Adam Zaazaa
Andrea Allegrezza
Begum Polat
Daan Reynders
Elia Boutsen
Ilias Tordeur
Khadija Said Mohamed
Leticia Adamus
Nisa Kumas
Tuana Gulen
Ylana Pbiri

Daan Mertens
EllaLouise Claessens
Faysel Daoudi
Janne Meulenbrouck
Jinse Berghs
Jules Put
Lemoni Kouklous
Letizia Picarelli
Marie Coenen
Ophelie Vermote
Robbe Meermans

Batuhan Ayar
Elisabeth Van Loon
Giuseppe Signorello
Jasper Vandebroek
Jonas Baeten
Jonas Vesters
Kurt Zulal
Lamis Hamdou
Lilya Daoudi
Mathijs Geraerts
Meysa Hamdou 

Arda Kumas 
Benjamin Verelst
Celeste Oliva
Finn Vervloet
Hayley Coppin
Leandro Pepe Casimiro
Melisa Zehir
Mimi Clercx
Sofia Souvleris
Tanem Cona
Yassine El Boutrahi

  

Coördinatie Lize
INDELING GROEPEN STS 4 STS 3 STS 2
Trainer zaterdag Liandra Liandra Alicia
Trainer zondag Brent Alicia Alicia
 

Alya Aktay
Ebba Farnqvist
IliasHaimid 
Josefine Edström
Luca Lieben
Luca Nardozza
Mikail Dedeoglu
Nore Reynders
Salima Mansouri
Yousra Chahir
Zeynep Isci

Bram Peeters
Imano Coppola
Jeff Put
Noor Meddahi
Nore Janssen
Rana Kodalci
Rayan Bourhis
Resul Olmezer
Sam Vandevenne
Wout Peeters
Wouter Eersels
Yara Schwillens

Alexander Duerinckx
Anne Lieze Gerits
Arne Bynens
Jelle Knops
Jonas Vandebroek
Kayra Karademir
Mattia Pibiri
Renee Brants
Resul Karali
Sem Vos
Wouter Vesters
Yigit Sepetci

 

Coördinatie Johnny
INDELING GROEPEN PACO 3 PACO 2 PACO 1
Trainer  Dimitry  Johnny Johnny
 

Amber Habraken
Anouar Chahir
Anwar Haddani
Daan Van Droogenbroeck
Ewoud Duchateau
Jorre Veheyen
Kato Vanierschot
Lien Sclep
Marie Van Rompaey
Mirthe Kuda
Raniyah Driesen
Tore Delbroek

Arnaud Duerinckx
Aurelia Mortzos
Eli Loyen
Elisa Mwiri
José Sánchez Murgo
Lore Odeur
Lotte Duerinckx
Martijn Schoubs
Mente Verrijssen 
Nardo Zanders 
Rosie Van Damme
Ryane Redouane
Talha Sonmez

Alexander Korolyk
Dina Oualache
Eloïse Pouls
Emmet Keenan
Ilias Mpitzilis
Lore Janssen
Louis Vandevenne
Lucas Van Loon
Nore Dries
Renée Marres
Roos Brys
Senna Mansouri
Stijn Laussat
Syria Di Virgilio
Tuana Kodalci
Victor Edström
Zoë Vervloet

 

Coördinatie Erwin
INDELING GROEPEN Ducks 2 Ducks 1
Trainers  Mirthe  Vincent
 

Arnaud Cuypers
Aurora Zangari
Febe Göthel
Iliana Mortzos
Kieran Dubois
Lars Inthof
Lieke Lieben
Lucie Tordeur
Manon Hamal
Marian Eersels
Noor Evens
Rube Jorissen
Sarah Vanhees
Simon Kenens

Alexander Broux
Azra Deveci
Gustaf Farnqvist
Il Ruysen
Liese Jacobs
Mette Daenen
Meyra Deveci
Mila Kozulya
Phaedra Eleutheriadis
Roderik Pouls
Seppe Odeur
Sofia Mpitzilis
Viktor Vermeir

 

Coördinatie Yves / Jessie
INDELING GROEPEN B/M 3 B/M 2 B/M 1
Trainers Robin H. Lieze Yves / Jessie
 

Amani Romanacci
Azize Alaca
Azra Kalin
Baran Ayar
Felicia Farnqvist
Irini Vervoort
Jieri Dubois
Kaat Paulissen
Kilian Kaczorowski
Leandro Sfamurri
Loe Van Damme
Lytan Verrijssen
Michelle Brants
Nour El Hamri
Ruben Houbregs
Thomas Houbregs

Andreas Oxinoudis
Emily Vangeel
Eslem Mansouri
Farida Saïd Mohamed
Febe Nulmans
Femke Göthel
Hanne Jorissen
Inara Zanders
Kaat Paulissen
Kato Cornelis
Laura Vanhees
Liliana Mirisola
Lina Redouane
Sander Fumarola
Sara Kessen

Elise Broux
Femke Mellebeek
Fien Peusens
Flore Derkoningen
German Prokopov
Hannelore Schoubs
Jorinde Huys
Kadir Bircan
Moira Marasco
Natan Medland
Naya Kozulya
Wannes Vermeir

 

Coördinatie  Erwin
INDELING GROEPEN K/J B K/J A
Trainers Dimy Cswimm
 

Anisha Vangeloven
Brent Reynders
Dieter Put
Eva Driesen
Jan Cleeren
Jesse Weckx
Joppe Evens
Lars Claessens
Louise Medland
Melanie Gavriilakis
Siria Conte
Yana Simons

Elidio Colonna
Erkan Gyuler
Jordi Diaz
Jorgo Morelli
Lucas Antoniw
Pieter Awouters
Robin Cuijpers
Siel Verstrepen
Sirine Ajmerrou
Stijn Thuwis

 

PACO 15+ PACO 12+ Masters
Lowie  Feye  Lowie/Michelle

Alessio Azzaretti
Amanda Nilsson
Annika Vandervelden
Chouaib El Hamri
Feye Antoniw
Isaura Conte
Jens Houbregs
Joke Prinsmel
Lina Azzouz
Luna Prenen
Olivier Habex
Yasmine Hasdo

Arnout Laussat
Baran Ates
Brooklyn Coninkx
Dikra Naji
Hiba Azzouz
Jonathan Pouls
Julie Duerinckx
Kamiel Willems
Kemal Demirci
Maite Kuda
Naura Hasdo
Noah Mommens
Nouhaila Raguig
Pieter Eersels
Rania Raguig
Sidar Ates
Taha Haimid
Timo Vandevenne
Yousra Taha

Danny Simons
Dirk Medland
Griet Vanwing
Jan Goossens
Layla Pieters
Marie-Jeanne Vandormael
Marleen Vermeulen
Niki Kellens
Patricia Morelli
Ruben Bednarczyk
Sam Ratajczak
Sofie Valkeneers
Wendy Janssen

 

G-Swim
Fatima
Angelo Sacheli
Brenda Paulissen
Dries reynbeek
Eva Govaerts
Geert Gregoor
Ine Schepers
Jasper quintens
Jord Thenoerts
Kilyani Bernaerts
Kristen Celis
Maarten Hendrikx
Marie Cielen
Mireille Hauben
Nico Cianci
Paula Meanen
Roman Truyers
Sam Menten

Oproep officials

oproep officials

Het Provinciaal Bestuur lijkt de bedoeling te hebben om per club nog slechts het aantal zwemmers toe te laten dat past bij het aantal afgevaardigde officials.
vereist aantal officials bij wedstrijden:

  • 1-9 zwemmers: 1 official
  • 10-19 zwemmers: 2 officials

Geen official en bv. 12 zwemmers: allen terug naar huis !

Vandaar een warme maar dringende en noodzakelijke oproep om jullie alsnog als official te engageren. De opleiding is kort en vergt eigenlijk geen voorkennis!

Planning

Een volgende opleiding in de regio is nog niet gepland.

Opleiding volgen in een ander regio is mogelijk, meer info over de planning: Cursusplaatsen zwemfed

Documenten

  • aanvraagformulier: word icon
  • Praktische richtlijnen: PDFicon
  • Stageformulier tijdopnemer: PDFicon / Examenformulier tijdopnemer: PDFicon
  • Stageformulier aankomstrechter: PDFicon / Examenformulier aankomstrechter: PDFicon
  • Cursus TAK: PDFicon
    (Hierin zie je de reglementen ivm zwemstijl, keerpunten en tijdopname)
  • Presentatie opleiding: PDFicon

Video's

Alle info kan je terugvinden op de site van de Vlaamse Zwemfederatie: Officials

 

Verloren voorwerpen

Nu het seizoen weer begint... duiken de verloren voorwerpen weer op.

Het eerste is al gemeld, verloren voorwerpen melden kan via info -> verloren voorwerpen
Een overzicht van de verloren voorwerpen kan je daar ook terugvinden

Verslag - Paasmeeting 06/04/2015

 

paasmeeting 

GZVN bedankt iedereen voor zijn/haar aanwezigheid op 06/04/15
bedankt aan alle deelnemende clubs, en uiteraard aan alle
vrijwillegers die weer belangeloos de handen uit de mouwen
hebben gestoken.

Noteer alvast in je agenda:

28 maart 2016

2de Paasmeeting GZVN

sportieve groeten,
GZVN


UITSLAG: pdficon small

FOTO'S:

Ook de fotografen hebben weer een knap staaltje neer gezet!!

Benny (Antoniw) en Jos (Aerden), aan allebei weeral bedankt voor het vastleggen van deze mooie wedstrijd.

Klik hier voor een eerste reeks foto's van onze huisfotograaf Benny Antoniw!!

klik hier voor de tweede reeks foto's van Jos Aerden!! (de ganse collectie foto's van Jos zijn te bewonderen op http://aejosport.smugmug.com/)

klik hier voor de derde reeks foto's van Davy Neuteleers (xzmedia)

 

DEELNEMENDE CLUBS

We mochten op deze eerste Paasmeeting maar liefst 337 zwemmers verwelkomen!

Startlijst: pdficon small

  #     Starten
ZEPS Zwem En Poloclub Stein (NL)  12
AZV  Arendonkse Zwemvereniging  2 8
BOUST  Boust 5 15
BRUNS  Brunssum 8

23

CNSW Cercle De Natation Sportcity Woluwe 24 48
DBT De Beringse Tuimelaars 22 57
ENW Ecole de Natation Waremme 19 73
EMBOU Embourg Natation 16 51
GZVN Genker Zwemvereniging Neptunus 36 127
HZA Heistse Zwemclub Arduas 26 74
HZS Hasseltse Zwemvereniging Spartacus 20 54
MOZKA Molse Zwemclub 21 82
STT Swimming Team Tienen 11 43
TZ Tiense Zwemmers 18 65
ZORO Zoro 13 38
ZBM Zwemclub Beringen Mijn 11 21
ZGEEL Zwemclub Geel 19 55
ZWIM Zwemmen In Molenheide 6 18
DMB Zwemvereniging De Meerkoet Bree 44 176
ZVL Zwemvereniging Lier 12 46